Obsah fóra Public Section Přihlášky
Registrovat Přihlásit se |
Battle.net
Forum
Upload
Progress

Popis ranků, aneb jakým postům věnovat pozornost?

Vaše přihlášky podávejte zde.

Popis ranků, aneb jakým postům věnovat pozornost?

Příspěvekod eda » čtv 12. kvě 2011 3:38:31

Seznam ranků:
seřazeno dle priorit

#Jméno rankuPostavení
1.Guild Master, Raid Leader nebo OfficerČlenové vedení guildy. Příspěvkům od těchto uživatelů věnujte nejvyšší pozornost! Při rozhodování o (ne)přijetí mají právě oni poslední slovo, především Guild Master.
2.RaiderUživatelé s tímto rankem zde na fóru jsou aktuálními 25-man raidery v guildě. Mohou se vás jednotlivě ptát na další informace které nenajdou ve Vaší přihlášce. Verdikt od těchto uživatelů však neberte za nutně podstatný.
3.ČlenTo jsou hráči, kteří s námi netráví čas v raidech. Jsou to staří veteráni, kamarádi a nebo také slackeři :) ... Těmto příspěvkům nemusíte věnovat žádnou pozornost, pokud ovšem na Vás něco nemají (např. z předchozí společné guildy, atd.).
4.HostHosté neboli také bývalí členové guildy. Moc jich není, ale pokud někdo z nich zavítá do Vaší přihlášky, asi to bude jen ze zvědavosti :) ... Ohledně priorit pozornosti jsou na tom podobně jako rank "Člen", tedy nemusíte si jich všímat.
5.Registrovaný uživatelTím jste pravděpodobně Vy, (čerstvě) registrovaný uživatel s možností vidět a psát pouze do veřejné sekce. V případě že někdo další s tímto rankem začne psát do Vaší přihlášky, tak vás pravděpodobně zná a přináší o vás informace z druhé ruky :)

V naší guildě nehledejte "Class Leadery", kromě Guild Mastera a Raid Leadera je další část vedení označována jako "Officers", mezi nimi však není zastoupení všech class! Pokud máte dotaz ohledně náboru pro danou classu, bude nejlepší když se zeptáte přímo našej Guild Masterky Liunky alebo Raid Leadera kterým je Fehir (PM, nebo ingame).

Postavení: Člen

Počet příspěvků: 1856

Jméno maina: Eda

Class: Druid


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron