Obsah fóra Public Section Veřejná diskuze
Registrovat Přihlásit se |
Battle.net
Forum
Upload
Progress

1v1 Starcraft 2 Drak'Thul Cup Vol. 2

Tato sekce slouží pro veřejnost.

1v1 Starcraft 2 Drak'Thul Cup Vol. 2

Příspěvekod mattis » ned 31. črc 2011 14:40:54

Obrázek

Zdravím,

uplynulo približne trištvrte roka od prvého Starcraftováho turnaju a prišiel čas na pokračovanie. Minule sa zúčastnilo 8 ľudí a spravili sme to skôr ako friendly turnaj. Tentoraz by som chcel spraviť trochu serióznejší turnaj aj s cenami v podobe goldov na Drak'thule a minipetov. V hre je minimálne 50 000g! Pokúsim sa to spraviť aby každý hráč našiel adekvátneho súpera a tým pádom aby si každý dobre zahral.

Ceny: (zatiaľ nie sú konečné, ale toto je minimálne ohodnotenie pre top 8 hráčov)
1. miesto - 20 000g + Gundrak Hatchling minipet
2. miesto - 10 000g
3. miesto - 7 000g
4. miesto - 5 000g
5-8. miesto - 2 000g

Moja predstava je asi takáto:
16 ľudí rozdelených na dvojice. Klasický formát playoff. Bude sa hrať systémom best of 3, zápas o 3. miesto best of 5 a finále best of 7. Mapy sa budú vyberať pomocou loser picku, kde prvá mapa bude vždy dopredu uvedená podľa toho v ktorom kole turnaja sa budete nachádzať.

príklad: hrajú hráči A a B, prvá mapa osemfinále bude stanovená ako Xel'naga Caverns, hráč A prehrá takže druhú mapu si vyberá on. Mapy sa nesmú opakovať.


V prípade väčšieho záujmu ako 16 ľudí, sa všetci rozdelia do 4 skupín a najlepší 4 z každej skupiny postúpi do playoff. Zápasy v skupinách prebehnú tak, že každý odohrá jeden zápas s každým vo svojej skupine a podľa počtu výhier sa stanový konečné poradie v skupinách.

Turnaj sa odohrá 12-13. 8., pokiaľ bude do 16 hráčov tak by sme to mali stihnúť za jeden večer, ak budem musieť ľudí rozdeliť do skupín tak to zrejme pretiahneme na 2 dni, poprípade podľa dohody, ak ľudom nebude vadiť že budeme hrať celú noc.
Pokúsim sa čo najviac zápasov čo bude v mojich silách streamovat cez justin.tv (kvalita 480p, viac mi pc neutiahne). Ak bz ste niekto mal záujem a bol ochotný streamovat vo vyššej kvalite, určite by to bolo lepšie pre všetkých.

Mapy na ktorých sa bude hrať top 16 bracket: Xel'naga Caverns, Crossfire, Abbyssal Caverns, Slag Pits, Metalopolis, Shakuras Plateau, Tal'darim Altar LE, The Shattered Temple, GSTL GSL Crevasse

Mapy na ktorých sa bude hrať v základných skupinách: Xel'naga Caverns, Metalopolis, The Shattered Temple, Shakuras Plateau, Tal'darim Altar LE
Systém vyberania máp v skupinách: Každý hráč da "ban" 2 mapám z map poolu a mapa ktorá zostane sa bude hrať.

Obrázek

Ako sa príhlásiť?

Pozriete sa na fórum Tangled Wire do verejnej sekcie kde normálne napíšete reply (u nás je tam tlačidlo "Odpověď") - http://tangledwire.justforum.net/t1834- ... -cup-vol-2
Každý si musí napísať "prihlášku" podľa tohto vzoru:

SC: nick a číslo zo starcraftu
DT: nick a guilda na drakthule
liga a rasa za ktorú hráte 1v1
--------------------------------------------
SC: Mattis.551
DT: Mattis - Tangled Wire
Diamond - Protoss

Ďakujem, že ste si tento oznam prečítali a pevne verím vo vysokú účasť.

Mattis - Tangled Wire

Postavení: Návštěvník

Počet příspěvků: 2

Jméno maina: Mattis

Class: DeathKnight


Zpět na Veřejná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron