Obsah fóra Public Section Veřejná diskuze
Registrovat Přihlásit se |
Battle.net
Forum
Upload
Progress

Kvalitni WoW + SC2 account na prodej

Tato sekce slouží pro veřejnost.

Kvalitni WoW + SC2 account na prodej

Příspěvekod desther » čtv 28. dub 2011 22:17:22

Zdravim,
predem se omlouvam, pokud je zde prodej uctu zakazan (dystak to pripadne smazte).

Rad bych prodal muj osobni battle.net ucet, protoze koncim s hranim nadobro. Hraju na tomhle uctu uz od vanilly a mam pozitivni reference od moji guildy a nekterych predeslych, kde jsem byl clenem.

WoW account obsahuje toto:
lvl 85 priest - Epicky PvE gear (359) na Holy i Shadow. BiS PvP gear(365/372) (Achiev na 2400, maxrating 2619). Enchanting, Engineering
lvl 85 warrior - Epický PvP gear (359), neco malo na PvE. Maxrating 2300, wrath tabard atd, tailoring
lvl 85 mage - Epicky PvP (359) i PvE (359) gear, mining
lvl 85 warlock - Epicky PvP gear (359), tailoring
lvl 80 rogue - wrathful pvp gear, full heirloom gear. engineering
lvl 80 paladin - plno fun itemu (napr sekera co meni na kytaristu Chieftains) engineering
lvl 80 druid - wrathful gear, full heirloom gear. herbalism, alchemy
lvl 70 shaman - enchanting, heirloom gear
lvl 60 hunter - full heirloom gear

Vsechny tyto postavy jsou na serveru Drakthul - Horde, dale pak par altu <lvl60 na jinych serverech. Postavy maji plno ruznych achievu a dalsich serepeticek, ktere jsem nasbiral za svou wow karieru (2005-2011). Na serveru Drakthul maji postavy i nekolik tisic goldu.

V pripade zajmu zaslu krabice od WoW i datadisku. Vali se mi to tu doma.

Starcraft 2 je klasicka standard edice, nezarazeno v zebricku (pred resetem platinum liga).

Kontakt na me:
mobil : 774164337

Pokud ucet sami nechcete, ale vedeli byste o nekom znamem, kdo by shanel wow ucet, urcite mu dejte vedet. Dekuji a preji hezky den.

Postavení: Návštěvník

Počet příspěvků: 1

Jméno maina: Destherlól

Class: Priest

Zpět na Veřejná diskuze